ПРО НАС

Продукція Hydro Chemie в Україні

Наша компанія має досвід в гідроізоляційних роботах терміном 15 років. Результат нашої праці - сотні задоволених клієнтів. Ми завжди ручаємося за якість виконуваних замовлень. Наприклад, закріплений в договорі термін дії гарантії на роботи з водовідштовхувальним просоченням Porofin становить 20 років!

Що ми пропонуємо

Представляємо ряд інноваційних хімічних продуктів для будівельного сектора від Hydro Chemie (Німеччина):
Porofin® — водовідштовхувальне просочення для глибинної обробки мінеральних будматеріалів самопливним методом (без використання обладнання для закачування під тиском). Рідкий засіб обробляє капілярні пори, зберігаючи «дихаючі» і теплоізоляційні властивості стін.
Porozid® — аерозольна засіб від плісняви, що підтримує антигрибковий бар'єр на протязі 3-4 місяців (аналоги перестають діяти через пару годин). Спрей від стінової плісняви при застосуванні не пошкоджує шкіру, тканини, дерево, пластмаси та інші делікатні матеріали.
Lotupor® — просочення з ефектом лотоса, призначене в першу чергу для гідрозахисту фасадів. Як і Porofin, Lotupor зберігає «дихаючі» властивості облицювання. Не залишає висолів (плям на покритті) і на 30% знижує тепловтрати будинку в холодну пору року.
PlastaPox UW® - 2-компонентний клей для заповнення тріщин в стіні, гідроізоляції бетону і кладки з цегли, каменю та інших матеріалів. Суміш на основі епоксидної смоли схоплюється і твердне навіть під водою.
LotuClean A® — ефективний і швидкодіючий засіб для очищення поверхонь від зазеленіння (мохів, лишайників, водоростей і т.д.). Екологічно чистий і біорозкладний продукт. Застосовується до різних типів поверхонь і матеріалами.

Про бренд Hydro Chemie

Продукти Гідро Хемі адаптовані під професійне застосування в комерційному та індустріальному будівництві. Однак вони підходять і для самостійного використання майстрами-аматорами.

Німецький виробник відомий розробкою засобів наступних напрямків:
  • для видалення плісняви і профілактики виникнення вогнищ грибкового зараження;
  • для зміцнення і поліпшення гідрозахисту будівельних конструкцій методом ін'єктування систем смол;
  • для надання цегляній, кам'яній кладці та бетону гідрофобних (водовідштовхувальних) властивостей;
  • для гідроізоляції фундаментів та інших частин споруд, а також стін, поверхні і перекриття, які схильні до капілярного всмоктуванню рідини або дії води під тиском.
Головний козир будівельної хімії від бренду з Німеччини - тривале збереження ефективності. Наприклад, стіни об'єктів, понад 45 років тому оброблені гідрофобізатором Lotupor, до сих пір не схильні до намокання!
Залишились питання щодо вибору?
або
ЗаМОВИТИ ДзвІнок
Потрібна консультація?
Євгеній
Керівник компанії
Проконсультує вас з усіх питань
Надаємо всю необхідну документацію
Запропонуємо оптимальне рішення під ваші завдання
Зв'яжіться зі мною:
Язык