Політика конфіденційності

1. Загальне положення
Цей документ описує політику конфіденційності для сайту https://porofin.com.ua (далі - Сайт) компанії ТОВ «Гідро Хімія», юридичної особи, зареєстрованої і діючої відповідно до вимог законодавства України (далі - «Компанія»). У цьому документі пояснюється, які види інформації можуть бути зібрані і зберігатися на Сайті, і як може використовуватися і надаватися ця інформація.

Компанія з великою повагою ставиться до конфіденційної (персональної) інформації всіх без винятку осіб, які відвідали Сайт, а також тих, хто користується наданими Сайтом сервісами, тому на підставі вимог чинного законодавства України була підготовлена дана Політика конфіденційності (далі - Політика).

Справжня політика є офіційним типовим документом Адміністрації Сайту і визначає порядок обробки та захисту інформації про фізичних та юридичних осіб, які використовують форму зворотного зв'язку на Сайті (далі - Користувачі).

Політика вступає в дію для всіх користувачів сайту з моменту фактичного початку користування Сайту, в тому числі за допомогою перегляду сторінок і матеріалів, копіювання, додавання і отримання інформації і т.д. Використовуючи наш Сайт, в тому числі Форму зворотного зв'язку, - ви тим самим погоджуєтеся з нашою політикою і погоджуєтеся з її умовами.

Чинна редакція політики, є публічним документом, розроблена Адміністрацією Сайту і доступна будь-якому Користувачеві мережі Інтернет при переході за посиланням  https://porofin.com.ua/politika-konfidenczialnosti/.
2. Перелік даних, які збираються

Перелік персональних даних користувачів, які можуть бути зібрані, збережені і використані при роботі з сайтом:

  • ваші прізвище, ім'я та по батькові, номер телефону, електронна адреса або інші контактні дані;

  • інформація про ваші відвідування і використання сайту, включаючи тривалість відвідування, перегляди сторінок і шляхи навігації по сайту тощо;

  • інформація, яку ви вводите при використанні послуг на нашому сайті, включаючи форму зворотного зв'язку;

  • інформація, що міститься в будь-яких повідомленнях, які ви відправляєте нам по електронній пошті або через наш сайт, включаючи його комунікаційний контент і метадані.

Користувачі мають право на підставі запиту отримувати від Адміністрації сайту інформацію, що стосується обробки його персональних даних.

3. З якою метою збираються ці дані
Цілі, з якими ми збираємо персональні дані: поліпшення роботи нашого сайту; адміністрування нашого сайту і бізнесу; персоналізація нашого сайту для вас; розгляд запитів і скарг, зроблених вами або про вас з приводу нашого сайту; ваша участь в коментарях на сторінках нашого сайту; здійснення контактів з Користувачами даного сайту; обробка даних користувачів для розширення послуг, що надаються, пов'язаних з напрямком діяльності даного сайту; впровадження нових продуктів онлайн - торгівлі; здійснення консультацій Користувачам за їх запитом; для форми зворотного зв'язку; відправка повідомлень по електронній пошті, які ви спеціально запросили; для відправки вам листів розсилок, новин, корисних матеріалів, комерційних пропозицій; для можливості зв'язку по мобільному телефону і додатків комунікацій з вами для надання послуг або консультацій, зазначених і запитуваних вами по сайту; надання третім сторонам статистичної інформації про наших користувачів (але ці треті сторони не зможуть ідентифікувати будь-якого окремого користувача від цієї інформації); а також інші види використання.

Крім того, ми можемо використовувати ваші персональні дані в маркетингових цілях відповідно до закону. При використанні ваших персональних даних для прямого маркетингу (комерційна розсилка і маркетингові повідомлення про нові продукти, послуги та пропозиції, які, на нашу думку, будуть вам цікаві).

Ви можете відмовитися від отримання листів розсилки в будь-який момент, - написавши нам запит на наш e-mail info@porofin.com.ua або набравши за вказаними телефонами в розділі Контакти на Сайті.
4. Доступи до ваших персональних даних

Персональні дані користувача не передаються будь-яким третім особам. Ми маємо право розкрити вашу особисту інформацію у виняткових випадках тільки для цілей, викладених в цій Політиці, будь-який з наших співробітників, посадових осіб, агентів, постачальників, субпідрядників і т.д., а також іншим юридичним особам, які здійснюють подібну господарську діяльність.

Персональні дані можуть бути передані третім особам в наступних випадках:

  • надання вами однозначної згоди на таку передачу; якщо вони були передані, то зміна даних у інших організаціях, які пов'язані з нами, ми здійснити не можемо.

  • необхідність укладення або виконання угоди між нами і третьою особою в вашу користь;

  • за обґрунтованими запитами державних органів, які мають право вимагати і одержувати такі дані та інформацію.

За винятком випадків, передбачених у цій Політиці, ми зобов'язуємося не надавати вашу особисту інформацію третім особам.

5. Зберігання даних, зміна і видалення
Ваша згода на обробку персональних даних діє протягом невизначеного терміну. Термін зберігання ваших персональних даних необмежений.
Користувач, який надав свої персональні дані Сайту, має право на їх зміну і видалення, а так само на відгук своєї згоди з їх використанням. При завершенні використання ваших даних адміністрація сайту видаляє їх. Для доступу до своїх персональних даних ви можете зв'язатися з адміністрацією сайту за наступною адресою: info@porofin.com.ua або набравши за вказаними телефонами в розділі Контакти на Сайті.
6. Посилання на інші сайти
Наш Сайт може містити посилання на інші сайти, які нами не керуються. Ми не несемо відповідальність за їх зміст. Ми рекомендуємо вам ознайомитися з політикою кожного сайту, який ви відвідуєте, якщо вона там є.
7. Заходи для захисту інформації
Адміністратор сайту приймає технічні та організаційно-правові заходи з метою забезпечення захисту персональних даних Користувача від неправомірного або випадкового доступу до них, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій.
8. Использование персональных данных другими сервисами
На цьому сайті використовуються сторонні інтернет-сервіси, які здійснюють незалежний від нас збір інформації: Google Analytics, Google AdSense, Facebook.com та ін. Зібрані ними дані можуть надаватися іншим службам всередині цих організацій, вони можуть використовувати дані для персоналізації реклами своєї власної рекламної мережі. Ви можете прочитати призначені для користувача угоди цих організацій на їх сайтах. Там же ви можете відмовитися від збору ними персональних даних.
9. Зміни в умовах політики
Адміністрація сайту має право вносити зміни в діючу Політику.
В такому випадку необхідно періодично переглядати сайт за посиланням - https://porofin.com.ua/politika-konfidenczialnosti/. Всі зміни вступають в силу з моменту їх опублікування. Продовжуючи, використовувати сайт, ви підтверджує свою згоду з новими умовами Політики в редакції, чинній на момент використання сайту. Політика конфіденційності в новій редакції діє як для нових користувачів, так і для користувачів, раніше використовують даних Сайт.
10. Контактна інформація, зворотній зв'язок і прикінцеві положення
Адміністрація Сайту не несе відповідальності за будь-які прямі або непрямі збитки, понесені Відвідувачами, Користувачами або третіми сторонами, а також за упущену вигоду в результаті діяльності Сайту.
Зв'язатися з адміністрацією сайту з питань, пов'язаних із розділом можна за адресою: info@porofin.com.ua, або за допомогою контактної форми зазначеної у відповідному розділі даного Сайту. Якщо ви не згодні з цією політикою, ви не можете користуватися послугами сайту https://porofin.com.ua, в цьому випадку ви повинні утриматися від відвідування нашого сайту.
Залишились питання щодо вибору?
або
ЗаМОВИТИ ДзвІнок
Потрібна консультація?
Євгеній
Керівник компанії
Проконсультує вас з усіх питань
Надаємо всю необхідну документацію
Запропонуємо оптимальне рішення під ваші завдання
Зв'яжіться зі мною:
Язык