Озонування приміщень

Замовити послугу
Євгеній
Керівник компанії
Необхідно озонування приміщення?
Надішліть нам запит або зателефонуйте

Професійне озонування приміщень в Києві

Видалення цвілі, усунення неприємних запахів, знищення різних бактерій і вірусів - це тільки деякі із завдань, з якими чудово бореться озонування. Так називають екологічно чисту технологію, за допомогою якої очищається повітря в приміщеннях. Більш того, озонування квартири - не єдина сфера застосування цієї технології. Вона використовується повсюдно: на промислових складах, в медичних установах, готелях і так далі.

Озонуванням називається технологія очищення, заснована на газі озоні, який є сильним окислювачем. По суті, речовини, які піддалися очищенню, переходять в газоподібну форму, а потім випадають в осад. У такому стані вони істотно менш шкідливі і небезпечні для здоров'я, тому сьогодні озонування в Києві та інших містах нашої країни користуються заслуженою популярністю.

Що стосується грибка і мікроорганізмів - вони знищуються в процесі окислення. Таким чином, озонування приміщення є майже універсальним методом для дезінфекції приміщень. Це одна з головних причин, чому дана послуга знайшла широке застосування в медичній сфері - косметологічних салонах, стоматологічних клініках і так далі.

Які переваги дає озонування квартири в Києві

Існує досить широкий перелік переваг, якими володіє озонування. Давайте розглянемо основні з них:

 • Озон, який створюють озонатори, знищує всі відомі мікроорганізми, включаючи віруси, бактерії, грибки, водорості, спори і так далі. Більш того, науці невідомі форми мікробів, які мали б стійкість до озону.
 • Активна речовина діє з неймовірною швидкістю - досить буквально декількох секунд, щоб очистити повітря і знищити мікроби.
 • Озон відмінно усуває неприємні запахи: гару, тютюну, тварин, а також будь-яких хімічних ароматів, навіть якщо вони давно "в'їлися" в тканини, оббивку автомобіля або оздоблювальні матеріали стін.
Озонування квартири затребувана і з тієї причини, що крім перерахованих вище плюсів, прилади не залишають після себе "слідів". Тобто обладнання для озонування не залишає в приміщенні нових запахів, а залишковий озон дуже швидко перетворюється в кисень. Через невелику кількість часу після обробки, в кімнаті буде безпечно як для людей, так і для домашніх вихованців.

Озонування приміщень: яке обладнання використовується

Для озонування ми застосовуємо високопродуктивне і якісне обладнання - озонатори. Вони представлені на ринку неймовірною кількістю моделей з різними характеристиками, параметрами і особливостями експлуатації. Всі пристрої об'єднує одна мета - отримання озону потрібної концентрації.

При цьому ви можете бути впевнені, що при озонуванні приміщень ми ніколи не буде використовувати дешеве обладнання з бюджетного сегменту.

Озон, в нормальних умовах його утворення, є досить отруйним газом. Він буде безпечний лише в тому випадку, якщо його концентрація становить менше 0,1
мг/м³ або 0,1 мкг/л. Домогтися цього можна тільки при використанні високопродуктивних озонаторів, які працюють по "холодної" технології - коли озон отримують при температурі, що не перевищує + 65 ° C.

Додатковою перевагою озонування приміщень є той факт, що у озону не просто висока ефективність. Він може потрапити в місця, куди не зможе проникнути ніяке інше засіб для чищення, наприклад, хлор. Завдяки цьому озонування універсально за своєю суттю, адже з його допомогою можна знищити мікроби і усунути запахи в найбільш важкодоступних місцях.


Озонування повітря в квартирі: ціна

ЕЯкщо вас зацікавило озонування квартири, ціна буде розрахована в індивідуальному порядку нашим майстром. Попередню калькуляцію наш фахівець складе після первинного огляду об'єкта.

На озонування приміщення ціна послуги буде залежати від площі, яку потрібно обробити. У цьому випадку ми будемо застосовувати відповідне обладнання, наприклад, промислового або побутового рівня.

Зверніть увагу, що ціноутворення залежить від широкого переліку чинників, які неможливо врахувати відразу. На озонування приміщень ціна варіюється в широкому діапазоні, так як все впирається в оцінку існуючих забруднень, підбір оптимального методу дезінфекції, необхідності проведення додаткових процедур і так далі.

Звертайтеся до нас за контактними телефонами, якщо хочете більше дізнатися про озонування: ціна послуг, використовуване обладнання, гарантії - ми надамо вам кваліфіковану відповідь на будь-які питання.
Заповніть форму
і ми вам передзвонимо  ПОВернутись ДО ПОслуг

  Чому Porofin краще?

  Порівняльний аналіз різних методів боротьби з вологою
  ЗАВАНТАЖИТИ pdf
  Залишились питання щодо вибору?
  або
  ЗаМОВИТИ ДзвІнок
  Потрібна консультація?
  Євгеній
  Керівник компанії
  Проконсультує вас з усіх питань
  Надаємо всю необхідну документацію
  Запропонуємо оптимальне рішення під ваші завдання
  Зв'яжіться зі мною:
  Язык