Гідрофобізація фасадів з використанням Lotupor

Замовити послугу
Євгеній
Керівник компанії
Руйнується клінкер або облицювальна цегла?
Надішліть фото і це прискорить процес вирішення вашої проблеми

Ефективна гідрофобізація фасаду

Волога є небезпечним фактором, так як вона негативно впливає не тільки на будови і будинки, а й окремі матеріали, наприклад, тротуарну плитку. Досить помітний руйнівний ефект вода надає на спорудження з цегли та бетону, з огляду на їх пористу структуру. Потрапляючи в пори, вода затримується там, але молекули вологи при замерзанні можуть збільшуватися до 9%, що призводить до тріщин і розриву структури будматеріалу.

Ще більше неприємних сюрпризів слід очікувати з окремими частинами будівлі, зокрема, фасадами. Найчастіше їх прикрашає облицювальна цегла - чудовий вибір, який не потребує додаткової обробки декоративними елементами. Якщо не було виконана гідрофобізація фасадів, з цеглою може виникнути ряд серйозних проблем, з якими досить складно боротися. Висолами є однією з них.

Висоли - результат осідання водорозчинних солей. Такий наліт утворюється внаслідок випаровування капілярної вологи. Вона проникає в структуру цегли знизу, а потім, подібно ґноту, транспортується наверх. Сліди випаровування води "прикрашають" фасади, але самі по собі вони не зникнуть - їх доведеться довго і наполегливо прибирати. Нюанс в тому, що висоли можуть виникати постійно, так як у воді завжди містяться солі.


Навіщо потрібна гідрофобізація фасаду

Гідрофобізацією називається метод захисту фасадів від впливу вологи. Оброблені поверхні стають істотно більш стійкими до проникнення води. У свою чергу, цей факт надає фасаду додаткові переваги. Наприклад, водовідштовхувальні властивості матеріалу істотно зростають, завдяки чому він не намокає навіть при косому дощі.

Якщо вас зацікавила гідрофобізація фасадів, ціна такої обробки буде залежати від ряду факторів:

 • розмір будівлі, фасад якого потребує обробки;
 • кількість використовуваного розчину і так далі.
Результат проведеної нами гідрофобізації фасадів перевершить всі ваші очікування, тому що ми використовуємо в роботі Lotupor - гідрофобізатор, який забезпечує матеріалу захист від вологи як мінімум на 20 років. У той час, як силікони, наприклад, - чутливі до ультрафіолетового випромінювання і втрачають свої властивості вже через 5 років.

Довговічність гідрофобного ефекту Lotupor була перевірена на практиці. Об'єкти, які обробили через рік після винаходу розчину, до сих пір не схильні до намокання. З того моменту пройшло більше 45 років.

Обробка цегляного фасаду гідрофобізатором в Києві та інших містах: особливості робіт

Головна діюча речовина, яка застосовується для гідрофобізації Lotupor - полімерні сполуки, попередньо розчинені в екологічно чистому парафіновому маслі. Просочення проникає в пори матеріалу, але заповнення не виникає: надтонка плівка утворюється тільки на стінках.

Зверніть увагу на ще один важливий факт, якщо вас зацікавила гідрофобізація фасаду: ціна в Києві та інших містах на різні засоби, як правило, в кілька разів перевищує вартість Lotupor.

Сфера застосування просочення Лотупор досить широка: вона захищає тротуарну плитку, натуральний камінь і скульптури від вбирання вологи і бруду, а також відмінно підходить для клінкерної цегли та плитки, надаючи їм водовідштовхувальні властивості. Але все ж просочення має обмеження. Зокрема, вона не призначена для матеріалів, які не забезпечують глибокого проникнення. Тобто на металевих, пластмасових та дерев'яних поверхнях ви не побачите ефекту. Те ж стосується акрилових і силіконових фасадних фарб.

Якщо вас цікавить гідрофобізація фасаду, ціна послуги буде розрахована нашим фахівцем на етапі попереднього вивчення об'єкта і оцінки існуючої проблеми.

Щоб замовити послугу, звертайтеся за контактними телефонами нашої компанії. Менеджери з задоволенням дадуть відповідь на всі ваші запитання під час персональної консультації..

Заповніть форму
і ми вам передзвонимо  ПОВернутись ДО ПОслуг

  Чому Porofin краще?

  Порівняльний аналіз різних методів боротьби з вологою
  ЗАВАНТАЖИТИ pdf
  Залишились питання щодо вибору?
  або
  ЗаМОВИТИ ДзвІнок
  Потрібна консультація?
  Євгеній
  Керівник компанії
  Проконсультує вас з усіх питань
  Надаємо всю необхідну документацію
  Запропонуємо оптимальне рішення під ваші завдання
  Зв'яжіться зі мною:
  Язык