Гідроізоляція покрівлі

Замовити послугу
Євгеній
Керівник компанії
Необхідна гідроізоляція?
Надішліть фото і це прискорить процес вирішення вашої проблеми

Надійна і довговічна гідроізоляція покрівлі: роботи в Києві та інших містах України

Щоб всередині будинку було комфортно, у нього повинна бути якісна, міцна і надійна покрівля, адже вона практично постійно піддається різним впливам навколишнього середовища. Їй не повинні бути страшні сніг, дощ, град, ультрафіолетове випромінювання і так далі. Однак важлива не тільки покрівля, а й її гідроізоляція: вона захистить будову від згубного впливу вологи, яка може легко зіпсувати метал, цеглу та інші будматеріали. Все це істотно скорочує термін експлуатації будинку, тому гідроізоляція для покрівлі відіграє велику роль і повинна виконуватися виключно професіоналами.

Сьогодні на ринку представлений великий асортимент матеріалів, за допомогою яких проводяться гідроізоляційні роботи. Саме від них багато в чому залежить вартість гідроізоляції покрівлі, проте економити на цьому не варто, тому що капітальний ремонт даху, якщо він буде потрібно, вийде дорожче.

Волога може викликати проблеми зі стінами, залити приміщення і створити корозію на металевих елементах споруди. Те, скільки буде коштувати усунення всіх цих дефектів, в кілька разів перевищує вартість гідроізоляційних робіт.

Навіщо потрібні послуги з гідроізоляції покрівлі

Навіть один неякісно закладений шов може викликати протікання. Через це волога потрапляє на утеплювач і будматеріали, викликаючи різні проблеми з будовою. Крім цього, гідроізоляція запобігає потраплянню забруднень і пилу в підпокрівельний простір, а також не дозволяє конденсату накопичуватися в теплоізоляційному шарі.

Якщо ви хочете, щоб будівля була надійно захищене від атмосферних опадів і різких коливань температури, гідроізоляцію потрібно довіряти тільки професіоналам. В іншому випадку навіть один неправильно закладений шов може негативно відбитися на стані утеплювача.

Це призводить до того, що через різницю температур, зовні і всередині будівлі утворюється конденсат. Навіть якщо немає прямої протікання, волога все одно буде з'являтися всередині будівлі. В цьому випадку цвіль і грибок - тільки одна з проблем, з якими вам доведеться мати справу.

Уникнути всього цього допомагає гідроізоляція покрівлі: ціна за роботу буде розрахована нашим фахівцем під час первинного огляду об'єкта.

Що впливає на вартість робіт з гідроізоляції покрівлі

Якщо вас зацікавила гідроізоляція для покрівлі, ціна таких робіт буде в першу чергу залежати від площі даху, яку потрібно обробити, а також деяких додаткових факторів.

Ціна гідроізоляції покрівлі залежить від типу використовуваного матеріалу. Наприклад, поліестер може захистити дах, але інші матеріали, такі як EPDM-мембрана, характеризуються помітно більшою надійністю і довговічністю. Це відбивається і на їх вартості. Нюанс в тому, що розцінки на гідроізоляцію покрівлі залежать і від складності робіт, що проводяться. Якщо монтаж гідроізоляційного шару вимагає професійних навичок і вмінь, а працювати з ним важче в цілому, це теж вплине і на ціноутворення.

Сказати точну вартість робіт гідроізоляції покрівлі попередньо практично неможливо, тому що калькуляція складається на основі безлічі чинників:

 • обсягу роботи, тобто площі покрівлі;
 • виділеного на гідроізоляцію бюджету, так як від цього залежить вирішення проблеми, яке ми будемо підбирати в конкретно вашому випадку;
 • способів монтажу гідроізоляційного шару;
 • конструктивних особливостей даху, таких як наявність безлічі примикань, виводів арматури та іншого;
 • функціонального призначення покрівлі в цілому, правил експлуатації і багато чого іншого.

Професійна гідроізоляція покрівлі в Києві та інших містах України

Ми пропонуємо послуги з гідроізоляції даху, після яких будова буде надійно захищене від проникнення вологи, впливу атмосферних опадів, перепадів температури та інших негативних явищ.

Найважливіший елемент в будові, для якого потрібна високоякісна гідроізоляція - покрівля: ціна використовуваних нами матеріалів повністю відповідає надійності шару, так як ми застосовуємо EPDM-мембрани американських виробників Firestone і Carlisle.

EPDM-мембрана - це високоміцний і еластичний матеріал, який виготовляють на основі етиленпропіленового каучуку, армованого полімерними волокнами. Він показує чудові результати при експлуатації, тому повсюдно застосовується в якості гідроізоляційного матеріалу.

Якщо вам потрібна гідроізоляція покрівлі, вартість робіт буде виправдана за рахунок величезної кількості переваг, якими володіє EPDM-мембрана. Щоб краще зрозуміти її можливості, слід поглянути на склад продукту:

 • Наявність сажі дозволяє матеріалу бути стійким на розрив і легко чинити опір ультрафіолетовим променям.
 • Глина забезпечує мембрані високу вогнестійкість.
 • Вулканізатори роблять продукт неймовірно еластичним, але в той же час - довговічним. Експлуатаційний термін становить як мінімум 15 років.
 • Масла, які додають до складу, роблять матеріал неймовірно пружним.
Якщо вам потрібно більше міцна гідроізоляція покрівлі, ціна роботи може бути вище, так як для досягнення цієї мети можна застосовувати армовані EPDM-мембрани. Вони менш еластичні, але помітно більш міцні. Зокрема, таку продукцію пропонує виробник Firestone.

Гідроізоляція під покрівлю: ціна і особливості передбачуваних робіт

Надійна гідроізоляція швів покрівлі, захист даху від атмосферних опадів, попередження протікання - всі ці цілі будуть досягнуті нашими майстрами під час проведення гідроізоляційних робіт.

Зверніть увагу на важливий момент: якщо вас зацікавила гідроізоляція покрівлі, розцінки на наші послуги можуть змінюватися під час первинного огляду об'єкта, але під час укладення договору ціни фіксуються. Більш того, ми проводимо контроль якості виконаних робіт. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що ціни не будуть змінюватися на ходу.

Якщо у вас залишилися додаткові питання або ви хочете замовити послуги з проведення гідроізоляції покрівлі, звертайтеся до нас за персональною консультацією за контактними телефонами.

Заповніть форму
і ми вам передзвонимо  ПОВернутись ДО ПОслуг

  Чому Porofin краще?

  Порівняльний аналіз різних методів боротьби з вологою
  ЗАВАНТАЖИТИ pdf
  Залишились питання щодо вибору?
  або
  ЗаМОВИТИ ДзвІнок
  Потрібна консультація?
  Євгеній
  Керівник компанії
  Проконсультує вас з усіх питань
  Надаємо всю необхідну документацію
  Запропонуємо оптимальне рішення під ваші завдання
  Зв'яжіться зі мною:
  Язык