Ін'єкційна гідроізоляція

Замовити послугу
Євгеній
Керівник компанії
Втомилися від мокрих стін?
Надішліть фото і це прискорить процес вирішення вашої проблеми

Професійна ін'єкційна гідроізоляція

Капілярна волога легко проникає в стіни, з часом створюючи в них мікротріщини. Якщо проблему з надмірною вологою не усунути, вона може привести до занепаду будівлі і навіть більш катастрофічних наслідків.

Ін'єкційна гідроізоляція - це досить ефективний спосіб попередження капілярного підсосу води всередині різних будівельних елементів, зокрема фундаментів, стін і підвальних приміщень. Під ін'єкційної гідроізоляцією розуміють широкий перелік дій, які можуть змінюватися в залежності від використовуваних засобів і обладнання. Вони часто застосовуються в ситуаціях, коли не можна використовувати інші методи і технології.

Традиційна ін'єкційна гідроізоляція стін виконується наступним чином:

 • використовуючи спеціальне обладнання, в стінах роблять отвори певного діаметру і глибини;
 • до цих отворів приєднуються трубки апарату, який під тиском закачує в отвори гідроізоляційний розчин;
 • просоченню дають висохнути, після чого воно захищає будівельний матеріал від капілярної води, надаючи йому гідрофобні властивості.
Якщо вас зацікавила ін'єкційна гідроізоляція, технологія, яка використовується в нашій компанії, відрізняється від традиційної. В першу чергу це обумовлено застосуванням унікального водовідштовхувального просочення Porofin. Воно має істотно більш низький поверхневий натяг, ніж вода, і при цьому не змішується з нею. 

Розчин легко витісняє воду, після чого залишає на стінках пір полімерну сітку, що володіє водовідштовхувальними властивостями. Її ефективність зберігається протягом, як мінімум наступних 45 років.

Коли може знадобитися ін'єкційна гідроізоляція фундаменту

Вода небезпечна і для фундаментів, але це питання потрібно розглянути більш уважно.

Це не самий очевидний факт, але сам по собі бетон не боїться вологи. По суті, через неї він стає тільки міцніше. Нюанс в тому, що хоч у нього і набагато більш щільна структура, ніж у цегляної кладки, він все ж пропускає вологу крізь себе. Згодом вода піднімається все вище, що призводить до вже знайомої нам проблеми - капілярної вологи і мокрим стінам. Більш того, вода може стати причиною тріщин в бетоні, якщо вона буде схильна до циклів замерзання і розмерзання, тому гідроізоляція цього матеріалу не менш важлива.

Як правило, гідроізоляція цього будівельного елементу здійснюється зовні споруди. Однак це не завжди підходящий варіант, так як іноді виконувати роботи із зовнішнього боку будівлі неможливо або недоцільно з тих чи інших причин. Наприклад, обкопати фундамент вже експлуатується будівлі можна не завжди, причому це дуже складна процедура сама по собі.

У таких ситуаціях відмінним рішенням проблеми може стати ін'єкційна гідроізоляція для бетону. Виконується вона, як правило, в підвальному приміщенні будівлі.

На відміну від традиційних методів гідроізоляції, наприклад, обмазувальних, ін'єкційна технологія забезпечує максимальну ефективність. У роботі ми використовуємо високоякісне водовідштовхувальне просочення Porofin, а для забивання тріщин - ін'єкційну епоксидну смолу PlastaPox UW, розроблену спеціально для насиченого водою матеріалу.
Отриманий в результаті полімерний гідрофобний бар'єр зможе легко витримувати тиск води в кілька десятків атмосфер. Як результат: ін'єкційна гідроізоляція підвалу не залишить вологи жодного шансу на проникнення в пори будівельних матеріалів.

Ін'єкційна гідроізоляція: що входить в наші послуги

Якщо вас цікавить гідроізоляція ін'єктуванням, в нашій компанії ця послуга складається з наступних етапів:

 • Консультація. Під час спілкування з фахівцем ви зможете надіслати нам фото вашої проблеми, задати питання та отримати на них кваліфіковану відповідь. Після обговорення всіх деталей, ми узгодимо з вами час, коли фахівець зможе виїхати на об'єкт.

 • Первинний огляд. На цьому етапі виконується комплексна оцінка ситуації, обговорення додаткових деталей. Це платна послуга, ціна якої залежить від місцезнаходження об'єкта.

 • Оцінка проблеми і калькуляція майбутніх робіт. Ми визначаємо поточні проблеми, пропонуємо вам найбільш ефективні методи їх усунення і надаємо попередній розрахунок вартості. Після цього обговорюються терміни початку робіт.

 • Укладання договору. Перевіряємо та уточнюємо всі нюанси. Ін'єкційна гідроізоляція буде виконуватися тільки після підписання контракту.

 • Виїзд будівельної бригади. Проводяться всі роботи, пов'язані з гідроізоляцією по ін'єкційної технології.

 • Здача об'єкту. У тому числі здійснюється контроль виконаних робіт.

В якості гідроізоляційного матеріалу ми використовуємо Porofin і PlastaPox UW. Це продукти на основі реактивної синтетичної смоли, розчиненої в екологічно чистій парафіновому олії, що володіє високою плинністю.


Ін'єкційна гідроізоляція фундаментів і стін: переваги продуктів Porofin і PlastaPox UW

У роботі ми застосовуємо не тільки водовідштовхувальне просочення Porofin, але і другий продукт - епоксидний клейовий розчин PlastaPox UW. Він призначений для ін'єкційної заповнення тріщин як в бетоні, так і кладці. PlastaPox UW має відмінну адгезію, тому його можна використовувати на мокрих поверхнях, причому він продовжує застигати навіть будучи повністю зануреним у воду. Однак головна його перевага - повна сумісність з Porofin.

Завдяки всім цим факторам, ін'єкційна гідроізоляція підвалів, фундаментів та стін із застосуванням Porofin і PlastaPox UW - найефективніший метод боротьби з надмірною вологою. Вологі поверхні осушуються, а проблема капілярної води вирішується на кілька десятків років.

Якщо вас зацікавила додаткова інформація про продукти або послуги ін'єкційної гідроізоляції в цілому, звертайтеся за консультацією до наших фахівців за контактними телефонами.
Заповніть форму
і ми вам передзвонимо  ПОВернутись ДО ПОслуг

  Чому Porofin краще?

  Порівняльний аналіз різних методів боротьби з вологою
  ЗАВАНТАЖИТИ pdf
  Залишились питання щодо вибору?
  або
  ЗаМОВИТИ ДзвІнок
  Потрібна консультація?
  Євгеній
  Керівник компанії
  Проконсультує вас з усіх питань
  Надаємо всю необхідну документацію
  Запропонуємо оптимальне рішення під ваші завдання
  Зв'яжіться зі мною:
  Язык