Гідроізоляція тераси

Замовити послугу
Євгеній
Керівник компанії
Необхідна гідроізоляція?
Надішліть фото і це прискорить процес вирішення вашої проблеми

Надійна гідроізоляція тераси з допомогою EPDM-мембран

Тераси представлені незліченною кількістю різновидів, починаючи від найпростіших, до багаторівневих, які можуть мати вельми незвичайні форми і нестандартні розміри. У деяких випадках під терасою можуть мати на увазі і інші відомі конструкції схожого плану - веранди, альтанки, балкони і так далі. Більш того, веранди та альтанки можуть бути частиною однієї великої відкритої тераси.

Так як споруди можуть бути відкритими або частково закритими, на них можуть легко потрапляти опади. З цієї, а також багатьох інших причин, гідроізоляція тераси в Києві та інших містах користується популярністю. Вона дозволяє захистити як саму конструкцію, так і приміщення під нею, продовживши термін їх служби.

Від надійності гідроізоляції залежать як загальний естетичний вигляд, так і експлуатаційні характеристики конструкції. Саме тому довіряти таку роботу слід професіоналам і високоякісним матеріалам, наприклад, EPDM-мембрані перевірених виробників - Carlisle і Firestone..

Які переваги дає гідроізоляція терас, балконів та інших подібних конструкцій

Якщо розглядати гідроізоляцію в цілому, вона дозволяє захистити будівлі та окремі конструкції від вологи, яка є одним з найбільш руйнівних факторів, що негативно впливають на довговічність споруд. Саме через неї виникають такі явища, як тріщини, здуття і багато інших дефекти будматеріалів.

Гідроізоляція балконів і терас дозволяє запобігти руйнуванню матеріалів, оберігає металеві елементи від корозії, мінімізує ймовірність появи цвілі і попереджає гниття вразливих до цього явища будматеріалів.

Якщо вас зацікавила гідроізоляція тераси, ціна цієї послуги буде залежати не тільки від оброблюваної площі, але і використовуваного матеріалу. Те ж стосується і переваг, які ви отримаєте в тому чи іншому випадку. Наші майстри застосовують EPDM-мембрани, які міцно зайняли своє місце на ринку: вони мають широкий перелік переваг, характеризуються міцністю, надійністю і довговічністю.

EPDM-мембрани - ефективна гідроізоляція для тераси

Цей високоміцний гідроізоляційний матеріал виготовляється на основі етиленпропіленового каучуку, армованого полімерними волокнами. По суті, EPDM-мембрана - це зшитий потрійний сополімер етилену, пропілену та дієна.

У складі також присутній сажа, що пояснює чорний колір цього матеріалу. Мембрани створюються у вигляді рулонів різної ширини, що дозволяє підібрати потрібний варіант практично для будь-яких майбутніх гідроізоляційних робіт.

Якщо вас зацікавила гідроізоляція балкона, тераси або іншої подібної споруди, вам слід знати про ключові переваги, якими володіють всі EPDM-мембрани. Йдеться про:

 • відмінну еластичність, яка зберігається при негативних температурах;
 • міцності при вигині, розтягуванні і перегини;
 • стійкості до атмосферних впливів;
 • а також практично необмеженій терміні служби.

Гідроізоляція балконів і терас: сильні сторони EPDM-мембран

Наші майстри використовують в роботі продукцію двох брендів, які мають вражаючу репутацію на ринку. Основні особливості гідроізоляційних матеріалів кожного з цих виробників:

 • Firestone. Фахівці цього бренду розширюють класичну технологію виготовлення матеріалу, застосовуючи різні масла, отверджувачі і технологічні добавки. Завдяки цьому гідроізоляція терас і балконів EPDM-мембранами характеризується поліпшеною міцністю і гнучкістю, а також відносно простим монтажем.

 • Carlisle. Виробник пропонує великий перелік EPDM-мембран різної довжини і ширини. Так як шви є вразливим місцем будь-якого матеріалу, мінімальна їх кількість позитивно відбивається на надійності і довговічності виконаної гідроізоляції. У тому числі прискорюється процес робіт, а їх загальна вартість зменшується, так як не потрібно використовувати додаткові кошти для закладення швів. Окремої згадки заслуговують висока еластичність і стійкість до деформацій.
EPDM-мембрани Firestone витримують негативні температури до -45 ° C, а продукція Carlisle - до -50 ° C. Це робить їх відмінним варіантом для застосування в регіонах з сильними морозами.

Як виконується гідроізоляція тераси

Якщо вас зацікавила гідроізоляція тераси в Києві та інших містах України, під час персональної консультації ми обговоримо з вами всі деталі майбутніх робіт. Ви зможете задати нам будь-які питання, відправити фото конструкції для якої потрібна гідроізоляція. Після цього наш експерт приїде на об'єкт з метою первинного огляду і складання калькуляції.

Ми підберемо відповідний матеріал, складемо план робіт, після чого укладемо з вами договір на їх проведення. Далі - справа за будівельною бригадою, яка в призначений час виїде на об'єкт для проведення гідроізоляційних робіт. Якість виконаних послуг буде додатково проконтрольовано, тому результат залишить у вас виключно позитивні емоції.

Якщо у вас залишилися питання про гідроізоляцію терас і балконів, звертайтеся до наших менеджерів за персональною консультацією.
Заповніть форму
і ми вам передзвонимо  ПОВернутись ДО ПОслуг

  Чому Porofin краще?

  Порівняльний аналіз різних методів боротьби з вологою
  ЗАВАНТАЖИТИ pdf
  Залишились питання щодо вибору?
  або
  ЗаМОВИТИ ДзвІнок
  Потрібна консультація?
  Євгеній
  Керівник компанії
  Проконсультує вас з усіх питань
  Надаємо всю необхідну документацію
  Запропонуємо оптимальне рішення під ваші завдання
  Зв'яжіться зі мною:
  Язык