Осушення стін з використанням Porofin-Press

Замовити послугу
Євгеній
Керівник компанії
Грибок або намокає стіна?
Надішліть фото і це прискорить процес вирішення вашої проблеми
Волога в приміщеннях - це завжди погано, так як сирість і підвищена вологість є ідеальними умовами для появи цвілі та грибка. Впливаючи на будівельні матеріали, вода проникає в їх структуру. Це призводить до накопичення вологи, яка може розширюватися при замерзанні аж до 9%, що стає причиною появи мікротріщин. В таких умовах термін експлуатації будівлі істотно скорочується, а проживати в ньому, враховуючи спори грибка, зовсім небезпечно для здоров'я.

Ми надаємо професійні послуги з осушення стін з використанням високоефективного продукту Porofin-Press. За складом він аналогічний водовідштовхувальному просоченню Porofin, але призначений для використання під тиском за допомогою спеціального обладнання.

Водовідштовхувальне просочення Porofin - це ефективний і простий у використанні продукт, призначений для швидкого осушення стін. Крім цього він попереджає повторне намокання поверхонь, надійно захищаючи будматеріали від капілярного підсосу вологи.

Що таке Porofin/Porofin-Press: принцип дії

Порофін - це універсальний продукт, який легко просочує мінеральні будівельні матеріали. Проникаючи в їх структуру і пори зокрема, просочення залишає полімерну плівку. Вона, в свою чергу, створює ефект Лотоса, тобто наділяє будматеріали водовідштовхувальними властивостями.

Цей ефект досягається за рахунок того, що у Porofin, в порівнянні з водою, більш низькі поверхневий натяг і в'язкість, але при цьому - вища плинність. Завдяки цьому просочення легко проникає в структуру вже мокрих стін, наділяючи будматеріал гідрофобними властивостями.

Продукт і технологія, за допомогою якої він був створений, тестувалися протягом більш ніж 45 років тому. Перевіркою займався відділ наукових досліджень компанії Hydro Chemie Sud GmbH & Co. KG. При цьому Порофін не містить і не виділяє солі всередині будівельних матеріалів.

Щоб зрозуміти, наскільки ефективне водовідштовхувальне просочення Porofin, досить поглянути на термін її дії. Він становить 20 років - саме стільки часу оброблені цим продуктом стіни будуть залишатися сухими, адже вони надійно захищені від капілярної вологи.


Особливості використання продукту Porofin/ Porofin-Press

Гідрофобна просочення Порофін застосовується нами в ряді ситуацій. Наприклад, вона є невід'ємним елементом під час робіт по ін'єкційній гідроізоляції. Найчастіше разом з ним ми застосовуємо PlastaPox UW - епоксидний клей для заповнення тріщин.

У всіх інших випадках, коли потрібно позбутися тільки надмірної вологи без заробки ушкоджень, використовується Porofin. Це чудовий продукт, за допомогою якого можна осушити стіни і надати їм водовідштовхувальні властивості на десятки років.

Детальний перелік всіх дій, які ми виконуємо під час осушення стін, є в описі продукту Porofin. Через приблизно тиждень після проведення ін'єкційних робіт, в стінах виникне стійке загородження капілярної води. І цей ефект буде триматися протягом наступних 20 років.

Переваги водовідштовхувальним просочення Porofin

 • - Полімерну плівку, яку створює Порофін, настільки тонка, що вона не закупорює пори, а залишає їх відкритими. Це означає, що після обробки стін, їх герметизації і остаточного висихання, будматеріал повністю відновить свої ключові функції - теплоізоляції і повітряного обміну.

 • - Додаткова перевага - більш висока екологічність продукту і його вигода в порівнянні з іншими засобами для гідроізоляції. Перше обумовлено складом просочення і технологією її виготовлення, а друге - тривалим експлуатаційним терміном, протягом якого стіни будуть зберігати свої гідрофобні властивості.

Наявність цих властивостей у просочення обумовлено її складом. Porofin - це реактивна синтетична смола, розчинена в рідкому парафіновому олії високого ступеня очищення.

Слід уточнити, що обробка стін цим продуктом захищає будматеріали тільки від подальшого проникнення води в кладку. Волога, яка вже є на момент проведення робіт, повинна випаруватися природним шляхом, з плином часу.

Що ще варто знати про осушенні стін

Ключова проблема, для вирішення якої було створено просочення Порофін - це капілярна волога. Так називається вода, яку забирає пористий будматеріал і, подібно до дії гніту, транспортує наверх. 

Через це стіни постійно мокрі, проте капілярна волога ніколи не призведе до калюж на підлозі. Якщо така проблема все ж з'явилася, винуватець - підпірна вода. Найчастіше вона проявляє себе у вигляді калюж різного розміру в підвалі. В цьому випадку, навіть якщо стіни мокрі, їх осушення ін'єкційним способом з просоченням Porofin не приведе до бажаних результатів.

Для боротьби з підпірною вологою, якщо вода тече через свердловину або тріщину, потрібні більш серйозні гідроізоляційні роботи. В тому числі:

 • оцінка ситуації фахівцем;
 • вибір єдино вірного рішення проблеми;
 • професійне обладнання та додаткові матеріали.

Що входить в наші послуги: осушення стін за допомогою Porofin-Press

Якщо ви вирішили замовити наші послуги по осушенню стін, процедура буде складатися з декількох етапів:

 • Консультація з фахівцем. Під час спілкування ми обговоримо з вами всі нюанси передбачуваних робіт, а також відповімо на будь-які запитання, якщо це буде потрібно. Ви також можете відправити нам фото поточної проблеми, щоб ми відразу почали підбір оптимального рішення. По досягненню всіх домовленостей, ми узгодимо з вами час, коли фахівець зможе виїхати на об'єкт.

 • Виїзд фахівця. . Професіонал нашої компанії проведе комплексний первинний огляд об'єкта, оцінить існуючу проблему і вивчить всі додаткові нюанси. Зверніть увагу, що ця послуга платна.

 • Підбір рішення і складання калькуляції. На цьому етапі ми детально проаналізуємо вашу ситуацію, врахуємо навіть найдрібніші деталі і запропонуємо кілька найбільш ефективних способів усунення поточної проблеми. Після узгодження з вами всіх нюансів, ми виконаємо попередній розрахунок вартості послуг. На цьому ж етапі обговорюються терміни початку майбутніх робіт.

 • Укладання договору. Складаємо угоду про співпрацю. У контракті вказуються всі нюанси і деталі, пов'язані з передбачуваними роботами.

 • Виїзд фахівців і проведення осушення стін. На цьому етапі наша будівельна бригада виїжджає до вас на об'єкт і проводить всі необхідні заходи, пов'язані з осушенням стін.

 • Контроль виконаних робіт. Якщо всі проведені процедури і результат відповідають очікуваній якості, - проводимо здачу об'єкта. Укладаємо договір з гарантією 20 років на дію Porofin / Porofin-Press. З цього моменту ви можете гарантовано забути про мокрі стіни в будинку на довгі роки.

Щоб замовити послуги по осушенню стін за допомогою водовідштовхувального просочення Porofin, звертайтеся до наших менеджерів за персональною консультацією.
Також Ви можете скористатись послугою оренди осушувачів повітря.
Заповніть форму
і ми вам передзвонимо  ПОВернутись ДО ПОслуг

  Чому Porofin краще?

  Порівняльний аналіз різних методів боротьби з вологою
  ЗАВАНТАЖИТИ pdf
  Залишились питання щодо вибору?
  або
  ЗаМОВИТИ ДзвІнок
  Потрібна консультація?
  Євгеній
  Керівник компанії
  Проконсультує вас з усіх питань
  Надаємо всю необхідну документацію
  Запропонуємо оптимальне рішення під ваші завдання
  Зв'яжіться зі мною:
  Язык