Видалення плісняви та грибка зі стін з використанням Porozid

Замовити послугу
Євгеній
Керівник компанії
Грибок, пліснява на стінах або шпалерах?
Надішліть фото і це прискорить процес вирішення вашої проблеми

Видалення цвілі зі стін: ціна і особливості робіт

Плісняві гриби, по суті, не намагається нашкодити навколишньому середовищу, але продукти метаболізму, які вони виробляють, є токсичними. Причому настільки, що вони можуть завдати серйозної шкоди здоров'ю людини і будівельних конструкцій, особливо дерев'яним. Якщо люди постійно перебувають у приміщенні з пліснявою, з потенційних проблем зі здоров'ям їх чекає як мінімум алергія.

У зв'язку з цим усунення грибка має бути швидким, а головне - максимально ефективним. Нерідко на допомогу приходить служба з видалення цвілі, так як при самостійних спробах позбутися грибка не завжди вдається повністю видалити всі цвілеві спори.


Чому затребувані послуги з видалення цвілі

Боротьба з грибком - це комплекс робіт, так як просто позбутися від цвілі недостатньо. Якщо не усунути причину її появи, можна не сумніватися, що повторне виникнення грибка - питання часу. Саме тому служба по боротьбі з цвіллю в Києві та інших містах України користується популярністю, так як після комплексних робіт у грибка не залишиться шансів на виживання.

Підвищена вологість - головна умова для виникнення цвілі. При цьому вогкість не повинна бути у всьому будинку: по суті, достатньо всього одного кутка, який періодично промерзає, щоб в цьому місці з'явився грибок. Утворення конденсату створить ідеальні умови для грибкових мікроорганізмів, а погана вентиляція в приміщенні лише посилить проблему.

Виведення грибка в Києві та інших містах нашої країни може відрізнятися за ефективністю, так як для знищення мікроорганізмів можуть використовувати перекис водню або хлорні відбілювачі. Ці засоби містять летючі отруйні токсини, при цьому, коли проводиться обробка приміщень від цвілі, їх ефективність знаходиться під сумнівом.

Саме тому в роботі ми в першу чергу усуваємо причини розвитку плісняви, а тільки потім - сам грибок і його спори. Це дозволяє досягти найбільш ефективних результатів в довгостроковій перспективі. Допомагає нам в цьому головний спеціаліст по цвілі - Porozid, рідкий засіб на спиртовій основі, неодноразово довів свою ефективність в питаннях видалення грибка.


Професійне видалення плісняви та грибка за допомогою Porozid

У роботі ми застосовуємо Porozid, - біоцид, компоненти якого гарантовано видаляють нелеткі фунгіциди й бактерициди. Засіб повністю зупиняє розвиток і зростання не тільки грибка, але і деяких інших шкідливих для людського організму мікроорганізмів.

Наша служба видалення цвілі використовує Porozid по ряду причин. Як мінімум слід виділити той факт, що цей засіб:

 • Не містить небезпечних для людей і домашніх вихованців речовин. У його складі немає летючих токсинів, вільного хлору, гіпохлориту натрію - хімічних сполук, які здатні нашкодити здоров'ю навіть сильніше, ніж сама цвіль. У багатьох інших складах такі компоненти присутні, хоча за ефективністю вони все одно програють засобу Porozid.

 • Працює напрочуд довго. Якщо вас цікавить видалення цвілі та грибка на стінах, в Києві і області можна знайти незліченну кількість препаратів, які, як заявляють виробники, "довгий час" захищають від шкідливих мікроорганізмів. Нюанс в тому, що багато хто з них втрачають протигрибковий ефект вже через пару годин. Porozid, в свою чергу, зберігає свою ефективність після нанесення як мінімум протягом року.

 • Не має відбілюючого ефекту. Використовувати засіб можна де завгодно, тому що воно не псує оббивку меблів, не шкодить кольоровій тканині, шпалерам, деревині і багатьом іншим "чутливим" матеріалами.

 • Дуже просте в застосуванні. Якщо вас цікавить видалення грибка в квартирі, в Києві та інших містах ми швидко виконаємо всі необхідні роботи. Porozid має вигляд спрею, а застосовувати його можна відразу - без попередніх процедур або підготовки.

Засіб Porozid має в своєму складі спиртові компоненти, які, в разі їх вдихання, можуть подразнювати слизову оболонку. Всі роботи виконуються нашими майстрами тільки в респіраторах. Як тільки поверхні висохнуть, а спиртові компоненти вивітряться, приміщення буде повністю безпечним для людей і тварин.

Знищення плісняви: ціна і як вона формується

Якщо вас зацікавило видалення цвілі зі стін, ціна передбачуваних робіт буде залежати як мінімум від оброблюваної площі, кількості використовуваного засобу і деяких інших чинників. Коли наш фахівець виїде на первинний огляд, він проведе попередню калькуляцію, після чого ви дізнаєтеся орієнтовну вартість майбутніх робіт зі знищення грибка і цвілі у вашому будинку або квартирі.

Якщо вас зацікавило видалення грибка в Києві, наша компанія в стислі терміни проведе комплексну обробку, після якої у цвілі не залишиться жодного шансу. Якщо у вас залишилися додаткові запитання або ви хочете замовити послуги зі знищення грибка, звертайтеся до наших спеціалістів за контактними телефонами.
Заповніть форму
і ми вам передзвонимо  ПОВернутись ДО ПОслуг

  Чому Porofin краще?

  Порівняльний аналіз різних методів боротьби з вологою
  ЗАВАНТАЖИТИ pdf
  Залишились питання щодо вибору?
  або
  ЗаМОВИТИ ДзвІнок
  Потрібна консультація?
  Євгеній
  Керівник компанії
  Проконсультує вас з усіх питань
  Надаємо всю необхідну документацію
  Запропонуємо оптимальне рішення під ваші завдання
  Зв'яжіться зі мною:
  Язык