Гідроізоляція підвалу

Замовити послугу
Євгеній
Керівник компанії
Необхідна гідроізоляція?
Надішліть фото і це прискорить процес вирішення вашої проблеми

Професійна гідроізоляція підвалу

Надлишкова волога — це головний ворог будь-яких будівельних конструкцій. Навіть якщо елементи будівлі виконані з бетону, який в цілому не боїться води, будівля не буде повністю захищена від її впливу. Згодом волога проникає в структуру, а при замерзанні вона може розширюватися аж до 9%. Через це вода буквально розриває матеріал зсередини, створюючи тріщини.

Більш того, підвищується вогкість в підвальному приміщенні, а стіни і підлогу стають мокрими — ідеальні умови для розвитку грибка, який згубно впливає на здоров'я: викликає алергію, хвороби легенів і навіть отруєння.

Гідроізоляція є одним з найбільш ефективних способів боротьби з вологою, тому що в ході таких робіт будівельні елементи обробляються спеціальними розчинами, які надають матеріалу гідрофобні властивості. Тобто, вони починають відштовхувати воду.


Чому важливі послуги з гідроізоляції підвалу

Роботи з гідроізоляції підвалу потрібно проводити завжди, тому що будова може постраждати від вологи в будь-який момент: дощової осені затоплення не уникнути, а якщо була сніжна зима, навесні в підвальному приміщенні напевно будуть калюжі.

Гідроізоляція підвалу в Києві та інших містах України дуже важлива, так як підвищена вологість призводить не тільки до перелічених вище проблем, але і більш катастрофічних наслідків:

 • вода завдає шкоди опорним конструкціям;
 • викликає корозію металевих елементів;
 • поступово руйнує як стіни, так і фундамент будівлі.
Іншими словами, якщо не виконати гідроізоляцію підвального приміщення, надійність і довговічність усієї будівлі опиниться під сумнівом. Споруда може почати руйнуватися в будь-який, як правило, невідповідний момент. На тлі цієї комахи, грибок і неприємний запах у підвалі здадуться куди менш значущими проблемами.

Гідроізоляція підвалів в Києві: особливості процедури

Якщо вас зацікавила гідроізоляція підвалу, ціна робіт буде залежати від ряду факторів, наприклад, площі, яку потрібно обробити. Якщо підвал великий, потрібно певну кількість водовідштовхувального просочення і спеціальне обладнання для проведення робіт.

Якщо вам потрібно гідроізоляція підвалів, ціна також може залежати від ряду додаткових послуг.

У роботі ми використовуємо такі продукти:

 • Porofin. Це водовідштовхувальне просочення, що представляє собою реактивну синтетичну смолу, розчинену в екологічно чистому парафіновому маслі. Потрапляючи в структуру матеріалу, цей продукт вільно проходить крізь, залишаючи на стінках пір полімерну гідрофобну сітку. Завдяки цьому вдається зупинити капілярний підсос вологи. Так називається вода, яку забирає пористий будматеріал і, подібно ґноту, транспортує її наверх.

 • PlastaPox UW. Якщо вас цікавить гідроізоляція підвалу зсередини, в Києві та інших містах ми проводимо роботи з використанням не тільки Porofin, але і PlastaPox UW - епоксидного клейового складу. Він ідеальний для ін'єкційної закладення тріщин як в цегляній кладці, так і бетоні. Він повністю сумісний з Porofin і відрізняється відмінною адгезією навіть з мокрими поверхнями. Більш того, PlastaPox UW твердне навіть під водою, тому можна без перебільшення сказати, що цей продукт справді універсальний.

Визначаючи, скільки коштує гідроізоляція підвалу, важливо розуміти, що хоча ці продукти і допоможуть попередити підсос води, але з серйозним затопленням вони не впораються. В цьому випадку необхідні додаткові роботи по осушенню підвального приміщення.

Правильно виконане осушення стін і підлоги дозволить позбутися від вологи, що раніше накопилася. Завдяки цьому виключається можливе розтріскування або деформація будматеріалів, а у грибка і цвілі не буде ні єдиного шансу.


Гідроізоляція підвалу: етапи виконання

 1. Якщо вас зацікавили послуги з гідроізоляції, спочатку ми проведемо з вами консультацію. Ви зможете розповісти нам про поточну проблему, вислати фото затопленого підвалу і обговорити всі деталі.
 2. Після цього ми домовимося про виїзд нашого фахівця, який проведе первинний огляд об'єкта, проведе комплексну оцінку проблеми і повідомить попередню вартість гідроізоляції підвалу. Зверніть увагу, що це буде не остаточна калькуляція, кінцева ціна може змінюватись.
 3. Потім ми запропонуємо вам найбільш ефективні способи і методи усунення поточної проблеми, а після обговорення всіх нюансів - укладемо з вами договір. Ви дізнаєтеся точну вартість робіт з гідроізоляції підвалу, терміни початку і закінчення майбутніх процедур, а також інші деталі.
 4. Згодом будівельна бригада виїде на об'єкт і почне виконання робіт. Ми також проведемо контроль якості всіх виконаних процедур. Ви можете бути впевнені, що коли закінчиться гідроізоляція підвалу, вартість послуг буде до копійки відповідати зазначеній в договорі.

 

Зверніть увагу і на той факт, що виконання гідроізоляційних робіт всередині підвального приміщення виконується, якщо це єдиний доступний варіант. Тобто в тих випадках, коли провести такі роботи із зовнішнього боку будівлі неможливо.

Якщо ж споруда знаходиться в активній фазі будівництва і вас цікавить гідроізоляція підвалу зовні, ціна може виявитися нижче. Як мінімум з тієї причини, що всередині приміщення ще не затоплено, а значить немає необхідності в його додатковому осушенні.

За додатковою інформацією з цього і будь-яких іншим питань, а також для замовлення послуг, звертайтеся до наших менеджерів за контактними телефонами.

Заповніть форму
і ми вам передзвонимо  ПОВернутись ДО ПОслуг

  Чому Porofin краще?

  Порівняльний аналіз різних методів боротьби з вологою
  ЗАВАНТАЖИТИ pdf
  Залишились питання щодо вибору?
  або
  ЗаМОВИТИ ДзвІнок
  Потрібна консультація?
  Євгеній
  Керівник компанії
  Проконсультує вас з усіх питань
  Надаємо всю необхідну документацію
  Запропонуємо оптимальне рішення під ваші завдання
  Зв'яжіться зі мною:
  Язык