Гідроізоляція цегляних стін

Всі будівлі і споруди схильні до руйнівної дії води, так як волога може пробитися крізь глину, камінь і навіть бетон. Через це міцність матеріалів помітно знижується
Євгеній
Керівник компанії
228
Березень 21

Вода - це найцінніший ресурс на планеті, але тільки якщо мова не йде про будівельні конструкції. Всі будівлі і споруди схильні до її руйнівного впливу, так як волога може пробитися крізь глину, камінь і навіть бетон. Через це міцність матеріалів помітно знижується. Як наслідок, скорочується і термін служби всієї будівлі. Для ефективної гідроізоляції цегляних стін як нових, так і старих споруд, рекомендуємо звернути вам увагу на водовідштовхувальне просочення Porofin і епоксидний клей PlastaPox UW

Зміст:

  1. Чому важлива гідроізоляція цегляної стіни
  2. Ефективна гідроізоляція для цегляних стін - Porofin
  3. PlastaPox UW і Porofin — надійна гідроізоляція стін із цегли

Чому важлива гідроізоляція цегляної стіни

Якщо говорити про будівельні матеріали, вода створює на них потужний, воістину руйнівний ефект. Через порівняно невеликий час вона легко проникає в різні частини будівлі, зокрема, в цегляні стіни. Через це поступово будуть відбуватися такі процеси:

  • відшаровується фарба;
  • створюються ідеальні умови для утворення і розвитку грибка;
  • руйнується штукатурка;
  • вимивається вапно.

Все це призводить до занепаду будівлі, особливо якщо вона піддається впливу вологи. Її надлишок може привести до катастрофічних наслідків, тому проблема вимагає негайного вирішення.

Гідроізоляція стін із цегли важлива і з тієї причини, що волога, яка вбирається в пори цього будівельного матеріалу, при замерзанні може розширюватися аж до 9%. В результаті цього в цеглі з'являються як дрібні, так і великі тріщини, а арматуру вражає корозія. При цьому вода все активніше проникає всередину стін, викликаючи їх остаточне руйнування.

Гідроізоляція, в свою чергу, захищає стіни, підвищуючи їх надійність і довговічність. Водовідштовхувальне просочення Porofin проникає в найдрібніші пори цегли, видаляючи з них вологу і не дозволяючи їй знову потрапити в структуру будматеріалу.

Ефективна гідроізоляція для цегляних стін - Porofin

Німецькі виробники відомі своєю скрупульозністю, коли питання стосується якості їх продуктів. Саме тому німецький засіб Porofin - не просто нове для ринку гідроізоляційне просочення, а високотехнологічний засіб, ефективність якого перевірялася протягом 45 років.

Гідроізоляція цегляних стін 1

Якщо передбачається гідроізоляція цегляних стін зсередини приміщення, просочення Porofin буде найбільш ефективним. Засіб проникає в дрібні пори будівельного матеріалу, надаючи їх стінкам водовідштовхувальні властивості. При цьому вони залишаються відкритими, що дозволяє відновити повітряний обмін і теплоізоляцію стін.

Porofin - це проникаюча гідроізоляція цегляних стін, яка регулярно перевіряється в державному інституті випробувань матеріалів у Північному Рейн-Вестфалія (Nordrhein-Westfalen). Якість водовідштовхувального просочення і його властивості були неодноразово підтверджені в ході таких перевірок.

При використанні Porofin, в капілярах будматеріалів стін утворюється ефект лотоса. Цегла, по суті, перестає вбирати воду, але її пори залишаються відкритими, завдяки чому не порушується повітряний обмін і стіни не втрачають природної теплоізоляції. Просочення залишає в порах кладки полімерну плівку, яка зберігає свої водовідштовхувальну властивість протягом як мінімум 45 років.

Porofin є органічною і збезводненою гідрофобізуючою рідиною. Навіть у рідкому стані вона характеризується значно нижчим поверхневим натягом в порівнянні з водою. Завдяки цьому просочення витісняє вологу навіть з уже мокрих стін. У складі Porofin - реактивна синтетична смола, розчинена в парафіновому маслі.

Гідроізоляція цегляної стіни зсередини приміщення ефективна завдяки тому факту, що молекули активної речовини містяться в екологічно чистому парафіновому маслі, яке характеризується високою плинністю. Це означає, що вони легко проникають в найдрібніші пори, наділяючи навіть стару цегляну кладку гідрофобними властивостями..

PlastaPox UW і Porofin — надійна гідроізоляція стін із цегли

Епоксидний клей PlastaPox UW застосовується для склеювання тріщин методом закладання порожнин в цегляній кладці. Його використання в парі з Porofin не залишає волозі ніяких шансів на проникнення в структуру матеріалу. Обидва засоби повністю сумісні між собою, що значно посилює їх властивості та ефективність.

PlastaPox UW від компанії Hydro Chemie є чудовим засобом для заповнення пустот, які можуть виникнути під час проведення гідроізоляційних робіт. Після затвердіння, це синтетичне засіб повністю відновлює несучу здатність конструкції.

Гідроізоляція для цегляних стін має велике значення, так як через вологу будматеріалі можуть дуже швидко з'явитися мікротріщини, які з часом будуть лише збільшуватися. Герметизуючий засіб PlastaPox UW усуває ці дефекти, більш того, він має такі переваги:

  • Матеріал відрізняється високими адгезивними властивостями і має чудову адгезію з вологими поверхнями. Завдяки цьому його можна використовувати навіть на мокрих цегляних стінах.
  • PlastaPox UW настільки ефективний проти вологи, що твердне навіть перебуваючи під водою. Це відкриває широкі можливості для його використання в самих різних ситуаціях.
  • Чудова хімічна стійкість - головна перевага цього епоксидного клейового засобу. Коли буде проведена гідроізоляція цегляних стін зсередини приміщення, а матеріал остаточно полімеризується, він буде легко зберігати свою цілісність. Йому не страшний контакт з солями, мастилами та багатьма іншими хімічними препаратами.

Використовувати PlastaPox UW потрібно протягом 30 хвилин. Якщо не вкластися в цей час, засіб почне тверднути, стане менш текучим. Через це він не зможе проникнути в тонкі тріщини.

Якщо вас зацікавила проникаюча гідроізоляція цегляних стін, звертайтеся до фахівців нашої компанії. Ми маємо 15-річний досвід роботи, а якість використовуваних нами інноваційних хімічних продуктів багаторазово перевірено і доведено сотнями задоволених клієнтів.

Дивіться також: Осушення стін з використанням Porofin-Press

ПОВернутися ДО блогу
Оцініть цю статтю
Схожі статті
Як прибрати цвіль, грибок зі стін

Потворні плями на стінах, затхлий запах, відчутна сирість - прояви грибка складно назвати приємними.

Чим заробити тріщину в стіні

Після купівлі нового будинку минуло лише кілька місяців, а у стінах вже з'явилися перші тріщини? Побачивши таку прикрість, не впадайте в паніку, адже все можна виправити.

Видалення висолів

Солі, з яких складається наліт, виходять назовні крізь товщу стіни разом з вологою. При цьому вони вимивають з кладки скріплюючі компоненти. Через це міцність і термін служби матеріалів падає.

Євгеній
Керівник компанії
Грибок або намокає стіна?
Надішліть фото і це прискорить процес вирішення вашої проблеми

Чому Porofin краще?

Порівняльний аналіз різних методів боротьби с вологою
ЗАВАНТАЖИТИ pdf
Рекомендовані товари
®
Porozid
Аерозольний засіб від плісняви та грибка
Безпечний і надійний спосіб видалити цвіль і грибок
ДО товару
®
Lotupor
Гідрофобізатор для мінеральних поверхонь
Захищає фасади, цеглу, бетон і багато іншого
ДО товару
®
PlastaPox UW
Двокомпонентна епоксидна смола для мокрих поверхонь
Для склеювання тріщин і пустот в кладці і бетоні

ДО товару
ДИВИТИСЬ УСІ товарИ
Залишились питання щодо вибору?
або
ЗаМОВИТИ ДзвІнок
Потрібна консультація?
Євгеній
Керівник компанії
Проконсультує вас з усіх питань
Надаємо всю необхідну документацію
Запропонуємо оптимальне рішення під ваші завдання
Зв'яжіться зі мною:
Язык